KidzMondo TeknoPark Nedir?

Başvuru için tıklayın

Dijital dünyanın potansiyel liderleri KidzMondo TeknoPark'ta yetişiyor.

Bilişim Garajı işbirliği ile KidzMondo TeknoPark'ta 5-12 yaş arası çocuklar hem Bilişim Teknolojileri Eğitimi'ni alacak hem de 40'tan fazla mesleği deneyimleme fırsatı bularak eğlenirken öğrenecekler. TeknoPark'ta kodlama, mobil kodlama, 3D tasarım ve robotik kodlama olmak üzere 4 farklı eğitim bulunuyor.

KidzMondo TeknoPark, çocukları için okulu da destekleyecek eğitimler içeren kurslar arayan ebeveynlere benzersiz bir alternatif sunuyor.

KidzMondo TeknoPark Tanıtım VideosuDiğer KidzMondo TeknoPark Videoları için Tıklayın.

KidzMondo TeknoPark Broşürü

Tekno Park Tekno Park Tekno Park Tekno Park
Broşürü indirmek için buraya tıklayın.

KidzMondo TeknoPark Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

Eğitime katılacak olan cocuğun;


Deney Kent Eğitim Hizmetleri A.Ş. ("KidzMondo") tarafından sunulan hizmetlerden faydalanmak amacıyla yukarıda doldurduğunuz form kapsamında paylaşmakta olduğunuz kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve sair mevzuat uyarınca bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması hukuki sebebine dayanılarak işlenmekte ve işleme amacının gerektirdiği süre boyunca saklanmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilere İlişkin Aydınlatma Metni'ni (https://www.kidzmondoistanbul.com/kisisel-verilerin-korunmasi) incelebilir ve ilgili taleplerinizi Kişisel Verilere İlişkin Aydınlatma Metni'nde belirtilen usuller ile deneykentegitim@hs02.kep.tr adresine gönderebilirsiniz.

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.