KidzMondo TeknoPark Nedir?

Başvuru için tıklayın

Dijital dünyanın potansiyel liderleri KidzMondo TeknoPark'ta yetişiyor.

Bilişim Garajı işbirliği ile KidzMondo TeknoPark'ta 5-12 yaş arası çocuklar hem Bilişim Teknolojileri Eğitimi'ni alacak hem de 40'tan fazla mesleği deneyimleme fırsatı bularak eğlenirken öğrenecekler. TeknoPark'ta kodlama, mobil kodlama, 3D tasarım ve robotik kodlama olmak üzere 4 farklı eğitim bulunuyor.

KidzMondo TeknoPark, çocukları için okulu da destekleyecek eğitimler içeren kurslar arayan ebeveynlere benzersiz bir alternatif sunuyor.

KidzMondo TeknoPark Tanıtım VideosuDiğer KidzMondo TeknoPark Videoları için Tıklayın.

KidzMondo TeknoPark Broşürü

Tekno Park Tekno Park Tekno Park Tekno Park
Broşürü indirmek için buraya tıklayın.

KidzMondo TeknoPark Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

Eğitime katılacak olan cocuğun;


KidzMondo Trump İstanbul tarafından sunulan hizmetlerden faydalanmak amacıyla yukarıda doldurduğunuz form kapsamında paylaşmakta olduğum kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve sair mevzuatın öngördüğü süreler saklı kalmak kaydıyla, işleme amacının gerektirdiği süre boyunca saklanmasına onay veriyor ve kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası'na www.kidzmondoistanbul.com/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden ve gişelerde bulunan dijital ekranlardan erişebileceğim, ilgili taleplerimin söz konusu platformlarda yer alan aydınlatma yükümlülüğü metni uyarınca belirlenen usuller ile deneykentegitim@hs02.kep.tr adresine gönderebileceğim hususlarında bilgilendirildiğimi kabul ve beyan ederim.

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.