Okul ve Gruplar

Genel Bilgi

KidzMondo'da bütün aktiviteler, fiziksel ve zihinsel gelişimi desteklemek için özel olarak tasarlanmıştır. Böylece çocukların beceri ve davranış gelişimine katkıda bulunur, yaratıcılık yönlerini geliştirir. Çocukların kendine saygı ve kendine güven seviyelerini yükseltir.

Aktivitelerin içeriği ile eğitim müfredatı arasında bağlantı kurulabilir. Böylece öğrenilen unsurlar hem gösterilir hem uygulanır. Mesleklerin ve rollerin içselleştirilmesi sağlanır.

Mesleki roller, bir toplumun gelişmesinde her bireyin sahip olduğu önemi yansıtır. Ayrıca çocuklara eşitlik değerlerini ve başkalarına saygıyı öğretir. Böylece çocuk, dış dünyayla nasıl etkileşime gireceğini kavrar ve eş zamanlı olarak kendi kimliğini geliştirir.

Sonuç olarak çocuklar, yetişkinlerin dünyasını deneyimleyerek keşfeder ve yaşamın ekonomik döngüsünü öğrenir.

Pedagojik Yaklaşım

Pedagojik yaklaşımın temeli 4 yöntemle insan gelişimine dayanır:

  • Motor Gelişim
  • Zihinsel Gelişim
  • Duygusal Gelişim
  • Sosyal Gelişim


Özel Organizasyonlar

Şirket içi etkinlik planlarından, şirket çalışanlarına hediye bilet sürprizlerine; ürün lansmanlarından sosyal sorumluluk projelerine pek çok özel etkinliğinizi unutulmaz kılmak istiyorsanız doğru adres KidzMondo Trump İstanbul!

Detaylı bilgi için bizi arayın;

0 (212) 348 10 10
info@kidzmondoistanbul.com

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.