ÇOCUĞUNUZA ÖZEL UNUTULMAZ BİR DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ İÇİN DOĞRU ADRES KIDZMONDO!

Doğum günü partisine özel konseptler, avantajlı fiyatlarıyla farklı doğum günü paketleri, limitsiz eğlence ve daha fazlası KidzMondo'da çocukları bekliyor!

Tüm arkadaşlarını topla doğum gününü KidzMondo'da Kutla!
 • CANDYLAND
  CANDYLAND / ŞEKER DİYARI
 • DISCO
  DISCO / DİSKO
 • FIREFIGHTER
  FIREFIGHTER / İTFAİYECİ
 • RACE DRIVER
  RACE DRIVER / YARIŞÇI

En eğlenceli ve unutulmaz doğum günü partileri için İstanbul'da doğru adres KidzMondo! İstediğiniz doğum günü paketini ve konseptini seçin, çocuğunuz için eğlenceli, özel ve unutulmaz bir doğum günü partisi düzenleyelim...

Üstelik KidzMondo'da doğum günü partileri 1100 TL'den başlayan fiyatlar ve Bonus kart sahiplerine özel 6 taksit avantajıyla!

Doğum Günü Parti Rezervasyonları İçin

Avantajlı Fiyatlarıyla Doğum Günü Paketleri

KidzMondo'da çocuğunuzun doğum günü partisi için 3 farklı seçenek hazırladık. Her bir doğum günü paketinde parti sonrası tüm gün eğlence KidzMondo'da! Tüm mesleklerde öncelik doğum günü çocuğunda. Üstelik doğum günü pastası da bizden.

Doğum Günü Parti paketleri içeriklerini incelemek, fiyatlar hakkında bilgi almak için tıklayın.

KIDZMONDO DOĞUM GÜNÜ BAŞVURU FORMUKidzMondo Trump İstanbul tarafından sunulan hizmetlerden faydalanmak amacıyla yukarıda doldurduğunuz form kapsamında paylaşmakta olduğum kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve sair mevzuatın öngördüğü süreler saklı kalmak kaydıyla, işleme amacının gerektirdiği süre boyunca saklanmasına onay veriyor ve kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası'na www.kidzmondoistanbul.com/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden ve gişelerde bulunan dijital ekranlardan erişebileceğim, ilgili taleplerimin söz konusu platformlarda yer alan aydınlatma yükümlülüğü metni uyarınca belirlenen usuller ile deneykentegitim@hs02.kep.tr adresine gönderebileceğim hususlarında bilgilendirildiğimi kabul ve beyan ederim.

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.