ÇOCUĞUNUZA ÖZEL UNUTULMAZ BİR DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ İÇİN DOĞRU ADRES KIDZMONDO!

Doğum günü partisine özel konseptler, avantajlı fiyatlarıyla farklı doğum günü paketleri, limitsiz eğlence ve daha fazlası KidzMondo'da çocukları bekliyor!

Tüm arkadaşlarını topla doğum gününü KidzMondo'da Kutla!
 • CANDYLAND
  CANDYLAND / ŞEKER DİYARI
 • DISCO
  DISCO / DİSKO
 • FIREFIGHTER
  FIREFIGHTER / İTFAİYECİ
 • RACE DRIVER
  RACE DRIVER / YARIŞÇI

En eğlenceli ve unutulmaz doğum günü partileri için İstanbul'da doğru adres KidzMondo! İstediğiniz doğum günü paketini ve konseptini seçin, çocuğunuz için eğlenceli, özel ve unutulmaz bir doğum günü partisi düzenleyelim...

Üstelik KidzMondo'da doğum günü partileri 1300 TL'den başlayan fiyatlar ve Bonus kart sahiplerine özel 6 taksit avantajıyla!

Doğum Günü Parti Rezervasyonları İçin

Avantajlı Fiyatlarıyla Doğum Günü Paketleri

KidzMondo'da çocuğunuzun doğum günü partisi için 3 farklı seçenek hazırladık. Her bir doğum günü paketinde parti sonrası tüm gün eğlence KidzMondo'da! Tüm mesleklerde öncelik doğum günü çocuğunda. Üstelik doğum günü pastası da bizden.

Doğum Günü Parti paketleri içeriklerini incelemek, fiyatlar hakkında bilgi almak için tıklayın.

KIDZMONDO DOĞUM GÜNÜ BAŞVURU FORMUDeney Kent Eğitim Hizmetleri A.Ş. ("KidzMondo") tarafından sunulan hizmetlerden faydalanmak amacıyla yukarıda doldurduğunuz form kapsamında paylaşmakta olduğunuz kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve sair mevzuat uyarınca bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması hukuki sebebine dayanılarak işlenmekte ve işleme amacının gerektirdiği süre boyunca saklanmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilere İlişkin Aydınlatma Metni'ni (https://www.kidzmondoistanbul.com/kisisel-verilerin-korunmasi) incelebilir ve ilgili taleplerinizi Kişisel Verilere İlişkin Aydınlatma Metni'nde belirtilen usuller ile deneykentegitim@hs02.kep.tr adresine gönderebilirsiniz.

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.