En Güzel Anneler Günü Sürprizleri

Bizi sonsuz sevgisiyle büyüten, kaç yaşına gelirsek gelelim gözünde daima çocuk olarak kaldığımız annelerimize sevgimizi göstereceğimiz Anneler Günü’ne yaklaşıyoruz. Hepimizin aklında yanı soru “Acaba anneme nasıl bir sürpriz yapsam?” İlk etapta güzel bir hediyeyle onu mutlu etmek aklımıza geliyor. Ancak kendi elimizin emeğiyle, sevgimizi de katarak hazırlayabileceğimiz daha güzel sürprizler bulunuyor. Peki, o sürprizler hangileri? Haydi, hep birlikte göz atalım.

En Güzel Anneler Günü Sürprizleri

Lezzet Dolu Bir Kahvaltı

Annenize daha o uyanmadan enfes lezzetlerle hazırlayacağınız bir kahvaltı sürprizi yapabilirsiniz. Nasıl mutlu olacağını bir düşünün. Eminiz ki yüzünde gülücükler açacaktır. En sevdiği tarifleri yapın, güzel çiçeklerle kahvaltı sofrasını donatın. Sevgilerinizi sunduğunuz güzel bir not eklemeyi de unutmayın.

En Güzel Anneler Günü Sürprizleri

Sevgi Defteri

Çocukluğunuzdan gençliğinize kadar ona hissettiğiniz sevgiyi bir deftere dökün. Yazın, içinizden geçenleri olduğu gibi deftere akıtın. Dilerseniz süsleyin. Hatta kendi kokunuzu deftere sıkın. Ondan ayrı kaldığınız anlarda hep onu düşündüğünüzü, daima seveceğiniz ve tüm kalbinizle ona bağlılığınızı sayfalarca anlatın. El emeğinizi, yüreğinizdeki sevgiyi defterin her sayfasına ilmek ilmek işleyin.

En Güzel Anneler Günü Sürprizleri

Güzel Bir Piknik

Anneniz için güzel bir piknik ayarlayın. Tüm sevenlerini bu özel pikniğe çağırın. Herkes kendinden bir şeyler oluştursun, o sevgi dolu sofraya katkısını sunsun. Özel olduğunu, her zaman onun yanında olduğunuzu annenize hissettirin. Sevdiği şarkıları söyleyin. Güzel bir Anneler Günü pikniği geçirin.

En Güzel Anneler Günü Sürprizleri

Kocaman Bir Sarılma

Her şey bir yana, ona sıkı sıkı sarılın. Hiç bırakmayacakmış gibi… Çünkü sarılmak mutluluğun en önemli kaynağıdır. Yüreklere sevgi aşılar, güzel yüzlerde tebessüm oluşturur. Sevgiyi aktarmanın en güzel yoludur. Tüm hediyelerden daha özeldir. Ona kendisini ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin. Ve yeniden sarılın…

En Güzel Anneler Günü SürprizleriYorum Yaz


Popüler Yazılar

 • Yazın dışarıda oynanabilecek grup oyunları
  Yazın dışarıda oynanabilecek grup oyunları
 • Çocuklarda Özgüven Eksikliği
  Çocuklarda Özgüven Eksikliği
 • Yaz Tatili için En Güzel Çocuk Kitapları
  Yaz Tatili için En Güzel Çocuk Kitapları

KidzMondo - TeknoPark

Son Eklenen Yazılar

 • Çocuğunuza Erken Yaşta Yüzme Öğretmenin Faydaları
  Çocuğunuza Erken Yaşta Yüzme Öğretmenin Faydaları
 • Çocuğunuza Su Tasarrufunu Öğretmenin 5 Yolu
  Çocuğunuza Su Tasarrufunu Öğretmenin 5 Yolu
 • En Güzel Anneler Günü Sürprizleri
  En Güzel Anneler Günü Sürprizleri