Bilim ve Teknoloji Haftası TeknoPark Ödüllü Yarışması

KidzMondo 2018 yılının Bilim ve Teknoloji haftasını KidzMondo TeknoPark Ödüllü Yarışma ile kutluyor. 5 Mart'tan itibaren aşağıda ve sosyal medya hesaplarımızda yer alacak olan soruya doğru yanıt verenler arasından yapılacak çekiliş sonucunda, Bilişim Garaj Akademisi ile KidzMondo TeknoPark tarafından verilen Kodlama, Mobil Kodlama, 3D Tasarım ve Robot Tasarım atölyelerinden bir kur eğitim hediye ediyoruz.KidzVIP Card Ödüllü KidzMondo Yeni Yıl Yarışması Kazananları

Yarışmaya Katılım Formu

Katılımcının;

Yanıtınız
A
B
C


KidzMondo Trump İstanbul tarafından sunulan hizmetlerden faydalanmak amacıyla yukarıda doldurduğunuz form kapsamında paylaşmakta olduğum kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve sair mevzuatın öngördüğü süreler saklı kalmak kaydıyla, işleme amacının gerektirdiği süre boyunca saklanmasına onay veriyor ve kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası'na www.kidzmondoistanbul.com/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden ve gişelerde bulunan dijital ekranlardan erişebileceğim, ilgili taleplerimin söz konusu platformlarda yer alan aydınlatma yükümlülüğü metni uyarınca belirlenen usuller ile deneykentegitim@hs02.kep.tr adresine gönderebileceğim hususlarında bilgilendirildiğimi kabul ve beyan ederim.


KidzMondo Bilim ve Teknoloji Haftası TeknoPark Ödüllü Yarışması Katılım Koşulları

1.Yarışma 5 Mart 2018, Pazartesi günü saat 00.00 ile 25 Mart 2018, Pazar günü saat 23.59 tarihleri arasında düzenlenecektir. Yarışma kazananları KidzMondo Trump İstanbul internet sitesinden ve sosyal medya hesaplarından açıklanacaktır. (Facebook, Twitter, İnstagram)

2. KidzMondo Bilim ve Teknoloji Haftası TeknoPark Ödüllü Yarışması aşağıdaki şartları kapsar ve tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılır.

3. Yarışma 18 yaşından büyüklerin katılımına açıktır.

4. Yarışma ve katılım mecralarındaki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.

5. Yarışmaya katılmak isteyenlerin sorulan soruyu KidzMondo Web Sitesinde yer alan kampanya sayfasındaki form, ya da sosyal medya hesapları aracılığıyla yanıtlamaları gerekmektedir.

6. Yarışmaya her bir kanaldan tek sefer katılım yapılabilir. Aynı mecradan birden fazla katılım gösteren kullanıcıların katılımları 1 adet olarak hesaplanacaktır. Toplamda en fazla 4 adet olarak katılım hakkı verilecektir.

7. Üç hafta boyunca sürecek yarışmanın 1, 2 ve 3. Haftalarının sonunda doğru yanıtı verenler arasından 1 kişi random.org aracılığıyla belirlenerek, 1 kur KidzMondo TeknoPark eğitimi kazanacaktır.

8. Ödül kazanan talihlilerin, hediye TeknoPark atölye eğitimini 1 Eylül 2018 tarihine kadar kullanmaları gerekmektedir.

9. Kazanan katılımcı, sene içerisinde düzenlenecek atölyelerin müsaitliğine göre kabul edilecektir.

10. Yarışma ödülleri hiçbir şekilde nakde çevrilemez, değiştirilemez, devredilemez.

11. KidzMondo Trump İstanbul çalışanları ile 1. Derece akrabaları yarışmaya katılamaz.

12. Facebook’ta “Sadece Arkadaşlar” seçeneği ile yapılan, Twitter’da ve Instagram’da dışarıya kapalı hesaplardan yapılan paylaşımlar sisteme düşmeyecek, takibi yapılamayacaktır. Bu nedenle yarışmaya katılım geçerli olmayacaktır.

13. Yarışma üzerinden çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, KidzMondo Trump İstanbul Yönetimi’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

14. KidzMondo Trump İstanbul’un yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu konuda katılımcıların itiraz etme hakkı bulunmamaktadır.

15. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.

16. Yarışmaya katılanlar işbu Yarışma Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. KidzMondo Trump İstanbul, Yarışma Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.