KidzVIP Card Ödüllü Yeni Yıl Film Yarışması

KidzMondo 2017 yılına KidzVIP Card Ödüllü Yeni Yıl Film Yarışması ile veda ediyor. Güzel geçen bir yılın ardından emoji ve film bilgisine güvenenler KidzMondo ile kazanacaklar! Siz de "Emojilerden film tahmin etmek benim işim" diyenlerdenseniz, KidzVIP Card'a göz kırpıyorsunuz demektir.

İPUCU : En soğuk yolculuğa çıkan tren


Katılımcının;
KidzMondo Trump İstanbul tarafından sunulan hizmetlerden faydalanmak amacıyla yukarıda doldurduğunuz form kapsamında paylaşmakta olduğum kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve sair mevzuatın öngördüğü süreler saklı kalmak kaydıyla, işleme amacının gerektirdiği süre boyunca saklanmasına onay veriyor ve kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası'na www.kidzmondoistanbul.com/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden ve gişelerde bulunan dijital ekranlardan erişebileceğim, ilgili taleplerimin söz konusu platformlarda yer alan aydınlatma yükümlülüğü metni uyarınca belirlenen usuller ile deneykentegitim@hs02.kep.tr adresine gönderebileceğim hususlarında bilgilendirildiğimi kabul ve beyan ederim.


KidzVIP Card Ödüllü Yeni Yıl Film Yarışması Katılım Koşulları

- KidzVIP Card ödüllü yeni yıl film yarışması kampanyasın 4-31 Aralık 2017 tarihleri arasında KidzMondo Trump İstanbul'un Facebook, Twitter ve Instagram sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirilecektir.
- KidzVIP Card hediye kampanyasına katılabilmek için KidzMondo Trump İstanbul'un sosyal medya hesaplarından yayınlanan soru gönderisinin altına, soruda sorulan filmin adının İngilizcesinin ya da Türkçesinin doğru olarak yazılması gerekmektedir.

Yarışma tarihleri sırasıyla;
4 - 10 Aralık = 1. Hafta
11 - 17 Aralık = 2. Hafta
18 - 24 Aralık = 3. Hafta
25 - 31 Aralık = 4. Hafta
olarak düzenlenecektir.

- Kazananlar 11 Aralık 2017 (1. Hafta), 18 Aralık 2017 (2. Hafta) , 25 Aralık 2017 (3. Hafta) ve 1 Ocak 2018 (4. Hafta) tarihlerinde açıklanacaktır.
- Her hafta doğru cevabı verenler arasından random.org aracılığıyla seçilecek 1 kişiye, KidzMondo Trump İstanbul'a bir sene boyunca ücretsiz ve sınırsız giriş hakkı sağlayan KidzVIP Card hediye edilecektir.
- Kazananlar 1 asıl talihli ve 2 yedek talihli esasına dayanarak belirlenecektir.
- Bir kişi kampanyaya haftada bir kez olmak üzere toplamda 4 kez katılabilir.
- Belirtilen katılım tarihine kadar herhangi bir sebepten ötürü yarışma gönderisinin altına yazılamayan yorumlardan KidzMondo Trump İstanbul sorumlu değildir.
- Yarışmaya 18 yaşından küçükler adına velileri katılabilirler.
- Kazananların hediye teslimi için 22 Ocak 2018 tarihine kadar KidzMondo Trump İstanbul'a gelerek şahsen başvurmaları gerekmektedir. 22 Ocak 2018 tarihine kadar başvuru yapmayan kazananların hakkı yedek talihlilere devredilecektir.
- Yedek talihliler 5 – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında KidzMondo Trump İstanbul'a gelerek şahsen başvurmaları gerekmektedir.
- Başvuru sırasında kimliklerini ve 1 adet vesikalık fotoğraflarını yanında bulundurmaları gerekmektedir.