KidzMondo TeknoPark Nedir?

Dijital dünyanın potansiyel liderleri KidzMondo TeknoPark'ta yetişiyor.

Bilişim Garaj Akademisi işbirliği ile KidzMondo TeknoPark'ta Bilişim Teknolojileri Eğitimi başladı. 5-12 yaş arası çocuklar hem bu eğitimi alacak hem de 40'tan fazla mesleği deneyimleme fırsatı bularak eğlenirken öğrenecekler. TeknoPark'ta kodlama, mobil kodlama, 3D tasarım ve robot tasarım olmak üzere 4 farklı eğitim bulunuyor.

KidzMondo TeknoPark, çocukları için okulu da destekleyecek eğitimler içeren kurslar arayan ebeveynlere benzersiz bir alternatif sunuyor.

KidzMondo TeknoPark Tanıtım Videosu


Diğer KidzMondo TeknoPark Videoları için Tıklayın.

KidzMondo TeknoPark Broşürü

TeknoPark

TeknoPark

TeknoPark

TeknoPark

Broşürü indirmek için buraya tıklayın.

Sömestr dönemi boyunca her gün atölye programı düzenlenecektir.


KidzMondo TeknoPark Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

Velinin;


Eğitime katılacak olan çocuğun;
KidzMondo Trump İstanbul tarafından sunulan hizmetlerden faydalanmak amacıyla yukarıda doldurduğunuz form kapsamında paylaşmakta olduğum kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve sair mevzuatın öngördüğü süreler saklı kalmak kaydıyla, işleme amacının gerektirdiği süre boyunca saklanmasına onay veriyor ve kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası'na www.kidzmondoistanbul.com/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden ve gişelerde bulunan dijital ekranlardan erişebileceğim, ilgili taleplerimin söz konusu platformlarda yer alan aydınlatma yükümlülüğü metni uyarınca belirlenen usuller ile deneykentegitim@hs02.kep.tr adresine gönderebileceğim hususlarında bilgilendirildiğimi kabul ve beyan ederim.


Almak istediğiniz ürünü seçiniz

Tarih Seçiniz
Kişi Sayısı Seçiniz
  • 0-3 Yaş Ücretsizdir.