Bu kampanya sona ermiştir. Güncel kampanyalarımız için http://www.kidzmondoistanbul.com/kampanyalar adresini ziyaret edebilirsiniz.

KidzMondo Kidz Fest 2018

 

KidzMondo bu 23 Nisan'da bambaşka! Bu sene 23 Nisan'ı tek gün değil, tüm hafta KidzMondo Kidz Fest ile kutluyoruz!

1 Nisan'dan 29 Nisan'a kadar KidzMondo da birbirinden eğlenceli etkinlikler genç hanımefendiler ve beyefendileri bekliyor.

KidzMondo Kidz Fest Etkinlikleri

KidzMondo sanat ekibinin hazırladığı, KidzMondo için uyarlanmış profesyonel tiyatro oyunları. 23 Nisan günü ikisi de sahnelenecek. Diğer günler dönüşümlü olacak. Gizemli Ev kidizenlerin de rol alabildiği oyun. En İyi Arkadaşım izleyebilecekleri bir oyun. "Her çocuk içindeki yeteneği ortaya çıkarabilir ve bunu sevdikleriyle paylaşabilir."

Cadde Sanat'ın katkılarıyla KidzMondo sanat ekibinin hazırladığı Hip Hop-R&B dans şovu Dans Eden K Meydanı'nda. (Şarkı: Bruno Mars Finesse Remix Versiyon)

Kidizenler Özgür Kürsü saatlerinde mikrofonu alıp KidzMondo Şehri'ne seslenebilir, duygu ve düşüncelerini herkese duyurabilir.

Kidizenler Faber Castell Yaratıcılık Atölyesi'nde müzik enstrümanı yapım atölyesi ve kum boyama özel atölyelerini gerçekleştirecekler.

Çocuklar belli etkinlikleri ebeveynleri ile birlikte yapıyorlar: Kanal D Ben Bilmem Arkadaşım Bilir'de yarışmacı ve Kanal D Ana Haber'de haber spikerliği; Dream TV Dans&Müzik Kulübü aktiviteleri; Moda Defilesi; Hilton Hotel, bu yıl eklenen SuzukiPark Yarış Pisti, Faber Castell Yaratıcılık Atölyesi etkinlikleri, BGA Teknopark, KM Hastanesi Acil Servis gibi bir çok meslek deneyimini aileniz ile yaşayabilirsiniz.

Parktaki herkesin dansçıların davetiyle katıldığı, şehrin bütün sokaklarını dolaşıp dans meydanında hem çalışan hem de konukların bir arada dans ettiği, 23 Nisan'ı kutladığı etkinlik olacak.

23 Nisan günü ücretsiz yüz boyama aktiviteleri yapılacak.

KidzMondo elçileri, AVM Bandosu ve KidzMondo Bandosu ile beraber Trump Avm içinde tur atacaklar.

Hilton birimine gelen kidizenler, rolleri deneyimledikten sonra verilecek kart ile sürpriz yarışmamıza katılabilecekler. Yarışma hakkında detaylı bilgi için: www.kidzmondoistanbul.com/surpriz-yarisma-hilton

Faber-Castell Yaratıcılık Atölyesi birimine gelen kidizenler, yaratıcılıklarını konuşturduktan sonra verilecek kart ile sürpriz yarışmamıza katılabilecekler. Yarışma hakkında detaylı bilgi için: www.kidzmondoistanbul.com/surpriz-yarisma-fc

Bilişim Garaj Akademisi ve KidzMondo sanal dünyayı suçlulardan korumak için kidizenlerin desteğini istiyor! Gelin hep birlikte siber suçlular ile savaşalım. Bu aktiviteye aileniz ile birlikte gelerek, siber dünyayı tekrar eski güvenli haline getirebiliriz!

 • En İyi Arkadaşım ve Gizemli Ev Tiyatro Oyunları
 • Hip Hop-R&B Dans Şovu (Her gün bir kere)
 • Özgür Kürsü Etkinliği (23 Nisan tarihinde)
 • Yaratıcılık Atölyesi Özel Atölyeler (21,22,23,28,29 Nisan tarihlerinde)
 • Ebeveynli Aktiviteler (21,22,23 Nisan tarihlerinde)
 • Kidz House Party: Uptown Funk (21, 22, 23 ve 29 Nisan tarihlerinde)
 • Yüz Boyama (23 Nisan günü ücretsiz)
 • 23 Nisan Bandosu & KidzMondo Bandosu ile Trumpland Turu (23 Nisan günü)
 • Hilton Özel Yarışması
 • Faber-Castell Özel Yarışması
 • BGA Siber Saldırı Kurtarma Görevi

Giriş Ücretleri

KidzMondo giriş biletleri 4-14 yaş grubu için 70 TL ve yetişkin biletleri 30 TL'dir.

Online Bilet Satın Almak için Tıklayın!

Almak istediğiniz ürünü seçiniz

Tarih Seçiniz
Kişi Sayısı Seçiniz
 • 0-2 Yaş Ücretsizdir.
 • 3 yaş biletleri gişeden satılmaktadır.

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.