İncelemekte olduğunuz kampanya şu an için geçerli değildir. Fakat hala avantajlı fiyatlarla biletinizi Online Satış sayfamızdan alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Faber Castell Okul Seti Kampanyası

Faber-Castell Yarışma Koşulları

- Kampanya 9 Eylül – 17 Eylül tarihleri arasında her gün ve 23,24 ve 30 Eylül günlerinde gerçekleşecektir.

- Kişilerin kampanyaya katılabilmeleri için kampanya tarihleri arasında KidzMondo’ya giriş yapmaları ve KidzMondo girişlerinde yer alan bilgi güncelleme formunu ve yarışmaya katılım formlarını eksiksiz doldurulmaları gerekmektedir.

- Bu formları eksiksiz dolduran kişilere 1 (bir) çekiliş hakkı verilir.

- Bir kişi çekiliş kampanyasına birden fazla kez katılabilir fakat birden fazla hediye kazanamaz.

- Katılımcılar arasından yapılacak olan çekiliş 9 Eylül Cumartesi gününden itibaren 17 Eylül Pazar gününe kadar her gün ve 23, 24, 30 Eylül günlerinde olmak üzere saat 16.30'da Dans Eden K Meydanı'nda yapılacaktır.

- Çekiliş sonuçları çekilişin yapıldığı aynı gün KidzMondo Web sitesi ve sosyal medya hesaplarında açıklanacaktır. Ayrıca çekiliş sonuçları çekilişin yapıldığı KidzMondo içerisinde yer alan Dans Eden K Meydanı'nda ilan edilecektir.

- Asil talihlilerin ödüllerin açıklandığı günden itibaren bir ay (30 gün) içerisinde ödüllerini almak için başvurmaları gerekmektedir. Bir ay içerisinde alınmayan ödülün hakkı yedek talihliye geçer.

- Katılımcıların ikramiye kazanması durumunda iletişim bilgileri eksik veya bilinmiyor ise KidzMondo Web sitesi ve sosyal medya hesaplarında yapılan tebliğ yeterli olacaktır.

- Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez, nakde dönüştürülemez veya ertelenmesi talep edilemez.

- Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendileri adına katılabilirler.

- Yarışmaya katılan herkes http://www.kidzmondoistanbul.com adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt ederler.

- Çekiliş sonucunda 24 talihliye Faber-Castell okul seti ( Faber-Castell 12 Renk Keçeli Kalem, Faber-Castell 12 Renk Kuru Boya Kalemi, Faber-Castell 12 Renk Pastel Boya, Faber-Castell 4 Renk Damla Mum Boya, Faber-Castell 2 Adet Arı Kurşun Kalem, Faber-Castell 1 Adet Tekli Oyun Hamuru) hediye edilecektir.

Almak istediğiniz ürünü seçiniz


KidzVIP Card 4-14 yaş arası çocuklara 1 yıl boyunca KidzMondo'ya sınırsız giriş hakkı sağlar.

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.