İncelemekte olduğunuz kampanya şu an için geçerli değildir. Fakat hala avantajlı fiyatlarla biletinizi Online Satış sayfamızdan alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Faber Castell Okul Seti Kampanyası

Faber-Castell Yarışma Koşulları

- Kampanya 9 Eylül – 17 Eylül tarihleri arasında her gün ve 23,24 ve 30 Eylül günlerinde gerçekleşecektir.

- Kişilerin kampanyaya katılabilmeleri için kampanya tarihleri arasında KidzMondo’ya giriş yapmaları ve KidzMondo girişlerinde yer alan bilgi güncelleme formunu ve yarışmaya katılım formlarını eksiksiz doldurulmaları gerekmektedir.

- Bu formları eksiksiz dolduran kişilere 1 (bir) çekiliş hakkı verilir.

- Bir kişi çekiliş kampanyasına birden fazla kez katılabilir fakat birden fazla hediye kazanamaz.

- Katılımcılar arasından yapılacak olan çekiliş 9 Eylül Cumartesi gününden itibaren 17 Eylül Pazar gününe kadar her gün ve 23, 24, 30 Eylül günlerinde olmak üzere saat 16.30'da Dans Eden K Meydanı'nda yapılacaktır.

- Çekiliş sonuçları çekilişin yapıldığı aynı gün KidzMondo Web sitesi ve sosyal medya hesaplarında açıklanacaktır. Ayrıca çekiliş sonuçları çekilişin yapıldığı KidzMondo içerisinde yer alan Dans Eden K Meydanı'nda ilan edilecektir.

- Asil talihlilerin ödüllerin açıklandığı günden itibaren bir ay (30 gün) içerisinde ödüllerini almak için başvurmaları gerekmektedir. Bir ay içerisinde alınmayan ödülün hakkı yedek talihliye geçer.

- Katılımcıların ikramiye kazanması durumunda iletişim bilgileri eksik veya bilinmiyor ise KidzMondo Web sitesi ve sosyal medya hesaplarında yapılan tebliğ yeterli olacaktır.

- Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez, nakde dönüştürülemez veya ertelenmesi talep edilemez.

- Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendileri adına katılabilirler.

- Yarışmaya katılan herkes http://www.kidzmondoistanbul.com adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt ederler.

- Çekiliş sonucunda 24 talihliye Faber-Castell okul seti ( Faber-Castell 12 Renk Keçeli Kalem, Faber-Castell 12 Renk Kuru Boya Kalemi, Faber-Castell 12 Renk Pastel Boya, Faber-Castell 4 Renk Damla Mum Boya, Faber-Castell 2 Adet Arı Kurşun Kalem, Faber-Castell 1 Adet Tekli Oyun Hamuru) hediye edilecektir.

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.