Tüm arkadaşlarını topla doğum gününü KidzMondo'da Kutla!

Çocuklar için en eğlenceli ve unutulmaz doğum günleri için KidzMondo doğru adres. İstediğiniz paketi ve konsepti seçin, çocuğunuzun doğum günü partisini unutulmaz kılalım. Üstelik Bonus kart sahiplerine özel 6 taksit avantajıyla!
Bizi arayın; 0 (212) 348 10 00 dogumgunu@kidzmondoistanbul.com

Doğum Günü Paketleri

KIDZMONDO DOĞUM GÜNÜ BAŞVURU FORMUKidzMondo Trump İstanbul tarafından sunulan hizmetlerden faydalanmak amacıyla yukarıda doldurduğunuz form kapsamında paylaşmakta olduğum kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve sair mevzuatın öngördüğü süreler saklı kalmak kaydıyla, işleme amacının gerektirdiği süre boyunca saklanmasına onay veriyor ve kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’na www.kidzmondoistanbul.com/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden ve gişelerde bulunan dijital ekranlardan erişebileceğim, ilgili taleplerimin söz konusu platformlarda yer alan aydınlatma yükümlülüğü metni uyarınca belirlenen usuller ile deneykentegitim@hs02.kep.tr adresine gönderebileceğim hususlarında bilgilendirildiğimi kabul ve beyan ederim.


 

Temalar

Alternatif temalar hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayın...

 • CANDYLAND
  CANDYLAND / ŞEKER DİYARI
 • DISCO
  DISCO / DİSKO
 • FIREFIGHTER
  FIREFIGHTER / İTFAİYECİ
 • RACE DRIVER
  RACE DRIVER / YARIŞÇI
KidzMondo Etkinliklerden

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.