KidzMondo Büyük 4. Yıl Kampanyasına katılım sona ermiştir, göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz. Yarışma kazananları KidzMondo Trump İstanbul internet sitesinden ve sosyal medya hesaplarından 7 Mart 2018, Çarşamba günü açıklanacaktır. (www.kidzmondoistanbul.com, https://www.facebook.com/KidzMondoIstanbul, https://twitter.com/KidzMondo_ist, https://www.instagram.com/kidzmondoistanbul/)

KidzMondo 4. Yaşını Hediyelerle Kutluyor!

Eğlence ve öğrence şehri KidzMondo 4. Yaş kutlamalarına özel hediyelerle aileleri mutlu edecek. KidzMondo'nun sosyal medya hesapları üzerinden yarışmaya katılan herkes birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansı yakalayacak. Hediyeler arasında Pegasus'tan 4 aileye 2'şer kişilik uçak bileti de yer alıyor.

Trump Alışveriş Merkezi'nde yer alan Türkiye'nin ilk çocuk şehri KidzMondo, 4. yaşını hediyelerle kutluyor. 40'ı aşkın birimde çocukların meslekleri deneyimlediği, eğlenirken öğrendiği KidzMondo, sosyal medya üzerinden yarışmaya katılan ailelere birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansı sunuyor.

KidzMondo'da kazanmak çok kolay

Siz de aşağıdaki hediyelerden oluşan paketi kazanmak istemez misiniz? Yarışmaya katılmak çok kolay! Hediyeleri kazanmak için yapmanız gereken tek şey 28 Şubat 2018 tarihine kadar KidzMondo İstanbul sosyal medya hesapları veya internet sitesi üzerinden, KidzMondo içerisinde çekilmiş fotoğrafınızı #kidzmondo4yaşında hashtagiyle paylaşmak. Eğer yarışmaya KidzMondo İstanbul internet sitesi üzerinden katılıyorsanız aşağıdaki formu da doldurmanız gerekmektedir. Lütfen formu doldurmadan önce alt bölümde yer alan yarışma katılım koşullarını okuyunuz.

4. Yıl Özel Yarışması Katılım Koşulları

1. Yarışma 26 Ocak 2018, Cuma günü saat 19.00 ile 28 Şubat 2018, Çarşamba 23.59 tarihleri arasında düzenlenecektir. Yarışma kazananları KidzMondo Trump İstanbul internet sitesinden ve sosyal medya hesaplarından 7 Mart 2018, Çarşamba günü açıklanacaktır. (www.kidzmondoistanbul.com, https://www.facebook.com/KidzMondoIstanbul, https://twitter.com/KidzMondo_ist, https://www.instagram.com/kidzmondoistanbul/)

2. KidzMondo 4. Yaş özel yarışması aşağıdaki şartları kapsar ve tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılır.

3. Yarışma 18 yaşından büyüklerin katılımına açıktır.

4. Yarışma ve katılım mecralarındaki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.

5. Yarışmaya katılmak isteyenlerin KidzMondo Trump İstanbul içinde çekilmiş çocuklarının fotoğraflarını ya da çocuklarıyla birlikte kendilerinin fotoğraflarını (KidzMondo giriş ve çıkış bölümleri hariç) KidzMondo sosyal medya hesaplarında veya www.kidzmondoistanbul.com'da paylaşmaları gerekmektedir. Fotoğraflarla ilgili her türlü hukuki sorumluluk katılımcıya aittir.

6. Yarışmaya katılım sağlanabilecek mecralar ve katılım detayları aşağıdaki gibidir;
A. www.kidzmondoistanbul.com
KidzMondo Trump İstanbul'un resmi web sitesinin altındaki www.kidzmondoistanbul.com/4-yil-ozel-yarismasi sayfasında yer alan yarışma katılım formunun doldurulup, sonrasında KidzMondo içinde çekilmiş fotoğrafların yüklenmesi gerekmektedir.

B. KidzMondo Trump İstanbul - Facebook Sayfası
@KidzMondoIstanbul adresinde paylaşılan yarışma postunun altına yorum olarak KidzMondo içinde çekilmiş fotoğraflarını yüklemeleri ve aşağıda belirtilen sponsorları da etiketlemeleri gerekmektedir. Ayrıca katılımcıların @KidzMondoIstanbul facebook sayfasını da takip etmeleri gerekmektedir. Etiketlenmesi gereken adres ve hashtagler aşağıdaki tablodan kopyalanarak alınabilir.

@KidzMondoIstanbul , #KidzMondo4yaşında , @pegasushayavollari , @TahinciogluGmk , @MigrosTurkiye , @AytemizOfficial , @hiltonistanbulbosphorus , @Ulker , @hurriyet , @mngkargo , @caddesanatmerkezi , @FaberCastellTurkiye

C. KidzMondo Trump İstanbul – Instagram Sayfası
Katılımcı kendi hesabında KidzMondo'da çekilmiş fotoğrafını paylaşmalıdır. Bu paylaşımda da aşağıdaki bantta yer alan tüm hashtag ve adresler etiketlenmelidir. Ayrıca katılımcının @kidzmondoistanbul instagram sayfasını takip etmesi gerekmektedir.

@kidzmondoistanbul , #KidzMondo4yaşında , @pegasusairlines , @tahincioglugmk , @migros_tr , @aytemizofficial , @hiltonistanbulbosphorus , @ulker , @ hurriyetcomtr , @mng.kargo , @caddesanat , @faber_castelltr

D. KidzMondo Trump İstanbul – Twitter Sayfası
Katılımcı kendi hesabında KidzMondo'da çekilmiş fotoğrafını paylaşmalıdır. Bu paylaşımda da aşağıdaki bantta yer alan tüm hashtag ve adresler etiketlenmelidir. Ayrıca katılımcının @KidzMondo_ist twitter sayfasını takip etmesi gerekmektedir.

@KidzMondo_ist , #KidzMondo4yaşında , @flymepegasus , @TahinciogluGmk , @Migros_Turkiye , @AytemizOfficial ,@hiltonistanbul , @Ulker , @Hurriyet , @mngkargo , @CaddeSanat , @Faber_CastellTR

7. Yarışmaya her bir kanaldan tek sefer katılım yapılabilir. Aynı mecradan birden fazla katılım gösteren kullanıcıların katılımları 1 (bir) adet olarak hesaplanacaktır. Toplamda en fazla 4 (dört) adet olarak katılım hakkı verilecektir.

8. Yarışma sonucunda KidzMondo 4. Yıl özel yarışma Jürisi tarafından (KidzMondo İstanbul İçerik Müdürü Enver Murat Güçlü, fotoğrafçı Arslan Güven, Blogger Görkem Temelkaya (@gorkemce instagram hesabı ve http://gorkemcee.blogspot.com.tr/) yarışmaya katılan fotoğrafları aşağıdaki kriterler doğrultusunda değerlendirecek ve bu kriterlerde başarılı olan 4 asil ve 4 yedek kişi belirlenecektir. Asil kazananların hediyelerini son teslim alma tarihi 31 Mart 2018, yedek talihlerinin ise 30 Nisan 2018'dir. Talihlilerin hediyelerini belirtilen tarihlere kadar KidzMondo Trump İstanbul'a şahsen gelerek almaları mecburidir. Kriterler;
 A. Işık kullanımı
 B. Açı
 C. Kompozisyon
 D. Netlik

9. Bu yarışma dönemi boyunca başarılı olan 4 kişinin her birine Pegasus'tan 2 Uçak bileti, Migros'tan 300 TL'lik hediye çeki, Aytemiz'den 200 TL değerinde hediye çeki, Tahincioğlu'ndan 4 basketbol maçı bileti, MNG Kargo'dan 20 kg yurt içi kargo gönderimi, Hilton İstanbul Bosphorus'tan sağlık kulübü ve havuz kullanımı, Ülker'den 2 adet hediye kutusu, Hürriyet'ten 1 yıllık e-gazete aboneliği, Faber-Castell'den 1 yıllık kırtasiye seti, KidzMondo TeknoPark'ta Kodlama, Mobil Kodlama, Robot Tasarım veya 3D Tasarım eğitimlerinin herhangi birinden 1 kur eğitim hediye edilecektir.

10. Yarışma ödülleri hiçbir şekilde nakde çevrilemez, değiştirilemez, devredilemez.

11. KidzMondo Trump İstanbul çalışanları ile 1. Derece akrabaları yarışmaya katılamaz.

12. Facebook'ta “Sadece Arkadaşlar” seçeneği ile yapılan, Twitter'da ve Instagram'da dışarıya kapalı hesaplardan yapılan paylaşımlar sisteme düşmeyecek, takibi yapılamayacaktır. Bu nedenle yarışmaya katılım geçerli olmayacaktır.

13. Yarışma üzerinden çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, KidzMondo Trump İstanbul Yönetimi'nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

14. KidzMondo Trump İstanbul'un yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu konuda katılımcıların itiraz etme hakkı bulunmamaktadır.

15. Yarışmaya katılım sağlanan paylaşımlar reklamı amacı taşıyan, ahlaki değerlere aykırı, müstehcen, kötü alışkanlıklara özendirici, uygunsuz, menfur suç unsuru barındıran, hakaret, iftira veya küçük düşürücü unsurlar taşıyan, dini ve siyasi amaç taşıyan içeriklerden oluşmamalıdır. KidzMondo Trump İstanbul bu tarz fotoğrafları silme / kaldırma ve yarışma katılımını iptal etme hakkına sahiptir.

16. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi'nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.

17. Yarışmaya katılanlar işbu Yarışma Katılım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırlar. KidzMondo Trump İstanbul, Yarışma Katılım Koşulları'na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.